IMPRO ODJAZD

W tym roku przenieśliśmy termin festiwalu na październik i jest to ściśle związane z Dniem Edukacji Narodowej. To jest czas rozmów na temat przyszłości szkoły, nowoczesnych narzędzi oraz wyzwań jakie stają przed nami w kontekście przyszłego pokolenia. Tuż przed festiwalem w piątek, 11 października w Hugonówce odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona edukacji: „improVszkole”, na której pojawią się znakomici goście m.in nasi przyjaciele ze Słowenii, nauczyciele, edukatorzy, improwizatorzy. Bedzie to pierwszy krok aby zaprezentować Impro jako wspaniałe uniwersalne, nowoczesne i przyjazne narzędzie dla nauczycieli i uczniów.

IX edycja festiwalu będzie niczym Lokomotywa Impro wjeżdżająca na poszczególne stacje i miejmy nadzieję będzie wielu chętnych aby kupić bilet na taki Impro pociąg. Stacja Edukacja to symbol wielu warsztatów, z których będzie można skorzystać: impro dla nauczycieli, dzieci, młodzieży, dorosłych, amatorów. Ale nasz Pociąg Impro zatrzyma się na wielu innych stacjach.

Sobota

To stacja „Parno i duszno”, na której zobaczymy 3 wspaniałe duety improwizatorów. Podróżować po peronach impro będą : „SĄSIEDZI”, „DWAJ PANOWIE” oraz „NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI”.

Wieczorem „Stacja Grochola” zabierze nas w świat improwizowanego kryminału, gdzie głównym kierownikiem Improexpresu będzie gość specjalny, sama KATARZYNA GROCHOLA, a podróżnymi AB OVO Teatr Improv.

Niedziela

Stacja „Gwarno i Tłumno” będzie gościć aż 3 zespoły impro: BCA FLASH, TEATR LUKLA oraz NIPLODRAM. A podróż festiwalowa zakończy się wieczorem na Dworcu BUM BUM, gdzie dojedziemy „Szybką kolejką weselną”. Na dworcowej scenie zobaczymy przedstawicieli grup uczestniczących w festiwalu, głównym wodzirejem będzie BARTOSZ GAJDA, a z megafonów rozbrzmiewać będzie muzyka BUM BUM ORKeSTAR, która nieprzypadkowo będzie „zbierać do kapelusza”.

Więcej szczegółów wkrótce

3 2 1 ooooodjaaaaaazd!

12-13 października

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Możliwość komentowania jest wyłączona.