MORDERSTWO W IMPROEKSPRESIE

KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO

Wieczorem „Improekspres” zabierze nas w świat improwizowanego kryminału, w którym głównym kierownikiem będzie gość specjalny, znakomita pisarka KATARZYNA GROCHOLA, a podróżnymi AB OVO Teatr Improv.


Czyż to nie piękne, kiedy przypadkowe spotkanie przeradza się w artystyczną współpracę? Tak było w tym przypadku. Wspaniała pisarka Katarzyna Grochola najpierw podejrzała rozgrzewkę grupy teatralnej AB OVO przed spektaklem, a później zobaczyła Ich na scenie. To spotkanie, a właściwie rozmowy, którym nie było końca, zaowocowały tą niezwykłą propozycją ze strony teatru.

Jak to się dzieje w improwizacji, będziemy podglądać: Katarzynę Grocholę, piszącą kryminał i aktorów sprawdzających na żywo, jak wątki powstałe w wyobraźni pisarki rozwiązują się na scenie. Ona będzie więc „na żywo” pisać , Publiczność będzie jej podpowiadać niczym duchy wielkich pisarzy, a Oni będą to przedstawiać. „Morderstwo w Improekspresie” będzie więc pełne zwrotów akcji, która może tak szybko ulec zmianie, jak szybko wyrywa się kartki z maszyny do pisania i wyrzuca je do kosza. Zawsze jednak pisarz może kartkę z kosza wyjąć i do niej powrócić. To trzeba koniecznie przeżyć!

Sobota, 12 października, godz. 20.30

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

UWAGA! W przedsprzedaży BILET 50 ZŁ do 15 WRZEŚNIA

Po 15 września BILET 75 zł

Dwudniowy karnet na wszystkie wydarzenia:

  • 110 zł w przedsprzedaży do 15 września
  • 165 zł po 15 września

 Kup bilet

Możliwość komentowania jest wyłączona.