SZYBKA KOLEJKA WESELNA

BUM BUM ORKeSTAR & BARTOSZ GAJDA

Podróż festiwalowa zakończy się wieczorem na stacji „BUM BUM” , gdzie dojedziemy „Szybką kolejką weselną”. Na dworcowej scenie zobaczymy przedstawicieli grup uczestniczących w festiwalu, głównym wodzirejem będzie BARTOSZ GAJDA, a z megafonów rozbrzmiewać będzie muzyka BUM BUM ORKeSTAR, która nieprzypadkowo będzie „zbierać do kapelusza”.

Przedstawiciele grup uczestniczących w nim wraz z niesamowitymi muzykami Bum Bum Orkestar zaimprowizują dla publiczności …wesele. Nad całością niczym kierownik pociągu, a właściwie wodzirej czuwał będzie znany komik Bartosz Gajda. Kto wziął właśnie ślub, kto jest kim na weselu, kto jest od strony Panny Młodej, a kto od Pana Młodego zadecyduje Publiczność. Akcja czyli wesele toczyć się będzie na … dworcu. Nie zabraknie więc szybkich kolejek. Będzie przaśnie, wesoło, smutno, głośno, tanecznie i śpiewająco. Czy miłość przetrwa ? Tego dowiemy się, przychodząc na to jedyne i niepowtarzalne przedstawienie. Taki spektakl jest jak prawdziwe wesele, zdarza się tylko raz w życiu.

Bartosz Gajda

Bum Bum Orkestar to bombowa, wybuchowa muzyka. Nazwa formacji ściśle wiąże się z muzyką, jaką wykonują i ze sposobem w jaki to robią. Bombowa, bo fantastycznie zagrana, bombowa – bo niesie ze sobą taką ilość emocji, energii i mocy, że brak na to opisowej skali. Bum Bum Orkestar to zespół, w którym grają sami soliści, tworząc przy tym „harmonię doskonałą”.

Niedziela, 13 października, godz. 20.30

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

UWAGA! W przedsprzedaży BILET 50 ZŁ do 15 WRZEŚNIA

Po 15 września BILET 75 zł

Dwudniowy karnet na wszystkie wydarzenia:

  • 110 zł w przedsprzedaży do 15 września
  • 165 zł po 15 września

 Kup bilet

Możliwość komentowania jest wyłączona.