KONCERT CARAVANA BANDA

Świętuj 5. urodziny Instytutu Kultury Latynoamerykańskiej Sollares. Daj się porwać mieszance hiszpańskich i portugalskich rytmów! 

Tętniące energią flamenco, w tle cygańskie trąby, portugalska melancholia fado z dodatkiem latynoskich rytmów – to wieczór 5-lecia szkoły Sollares. Najlepsi muzycy sceny hiszpańsko- i portugalsko-języcznej we wspólnym spektaklu. Na scenie przeplatać się będą energie wielu wpływów muzycznych, przeróżne rytmy, które ściśle związane są z kulturą iberyjską. Przede wszystkim CARAVANA BANDA – zespół łączący muzykę flamenco i bałkańską z wpływami latynoskimi to po prostu energetyczna petarda, która absolutnie każdego porwie w rytmiczny wir.

CARAVANA BANDA

Taniec i głos flamenco Magdy Navarrete, Czeska Orkiestra Dęta, międzynarodowy skład wybitnych muzyków. Niesamowita energia i kunszt muzyczny. Powalająca mieszanka hiszpańskiej, bałkańskiej i gypsyjazzowej nuty!  Zespół założony przez Tomasa Prusa – jednego z wokalistów kultowego w Czechach zespołu Vltava i Magdę Navarrete – znaną w Polsce i Ameryce Płd. wokalistkę i tancerkę. Od ponad trzech lat zespół podbija publiczność w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce, a teraz także w Brazylii – producentem zespołu został sam Ale Siqueira – 5-krotny zdobywca grammy latino. Zespół w tym roku jedzie koncertować i kończyć płytę do Brazylii.

Sobota, 19 października 2019 r., godz. 18.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Bilet – 60 zł

 Kup bilet

Możliwość komentowania jest wyłączona.