STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Temat: Tańce w kręgu i w korowodzie.

O czym to będzie?
Będą to tańce z krajów takich jak : Grecja, Armenia, Izrael, Macedonia, Rumunia i wiele innych. Niektóre z nich to oryginalne, surowe, stare tańce, inne zaś to choreografie ułożone pod ładną muzykę.

Jak to zrobimy?
Będziemy tańczyć we wspólnym kręgu (zamkniętym lub otwartym) albo w korowodzie trzymając się za ręce, czerpiąc radość i pozytywną energię ze wspólnego tańca.
Będzie czas na śmiech i wzruszenie.

Jak się przygotować?
Trzeba tylko przynieść ze sobą wygodne buty, wodę do picia i chęć do tańca.
Ubiór raczej sportowy, ale niektóre panie preferują zamaszyste, kolorowe spódnice (ładnie wirują w tańcu). 😉

Spotkanie poprowadzą:

Justyna Gębska – Kierownik Bielańskiego Ośrodka Kultury, instruktorka tańców w kręgu, prowadzi m.in. spotkania taneczne na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, warsztaty taneczne dla nauczycieli oraz comiesięczne tańce w Mokotowskim Teatrze Baza. Wielka pasjonatka tańców izraelskich.

Iza Fleiszfreser – Z zawodu księgowa, instruktor arteterapii (specjalność: Terapia tańcem i ruchem), prowadziła zajęcia taneczne z seniorkami w Stowarzyszeniu Mali Bracia Ubogich oraz z dziećmi z przedszkoli na warszawskich Bielanach i Mokotowie, a także spotkania taneczne w Mokotowskim Teatrze Baza. Zakochana niezmiennie w tańcach w kręgu, wielbicielka tai-chi i kultury arabskiej.

Alicja Stankiewicz – psycholog, trenerka, coach,
gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych.

Poniedziałek, 9 września, godz. 18.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Wstęp wolny

Możliwość komentowania jest wyłączona.