STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH – Kobieta tańcząca flamenco

Temat: Jeśli masz serce i duszę możesz tańczyć flamenco

O czym to będzie?

Jaka jest kobieta tańcząca flamenco? Piękna i prawdziwa. Silna i delikatna. Pewna siebie, świadoma, mądra. Wiek i wygląd zewnętrzny nie mają znaczenia. Najpiękniej flamenco tańczą dojrzałe kobiety. Flamenco to pasja życia w każdym obszarze. To czyste emocje, a ich uwalnianie to terapia. Flamenco przypomina że warto mieć pasję. Flamenco domaga się pełnego życia: kochaj i wściekaj się na 100 procent, bądź prawdziwa w tym co robisz, nie udawaj kogoś innego. Bądź sobą!

Jak to zrobimy?

O flamenco opowie Jolanta Kowalska, która aby tańczyć flamenco założyła własną szkołę. Organizuje koncerty i warsztaty flamenco. Zaraża swoją miłością do tańca inne kobiety. Opowie jak flamenco tańczą Polki a jak Hiszpanki. To nie tylko różnice w wyrazie artystycznym ale przede wszystkim w innym podejściu do życia. Czy flamenco pozwala odnaleźć siebie, otworzyć się na świat, jak uruchamia zmysły?

Gościem będzie:

Jolanta Kowalska – założycielka Sollares Instytutu Kultury Latynoamerykańskiej oraz Szkoły Flamenco. Kobieta z pasją, sama uczy się flamenco. Inspiruje inne kobiety do otwarcia się na własne emocje i własne pragnienia.

Prowadząca:

Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach, gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych.

Stwórz z nami to miejsce. Bądź jego częścią.

 

Poniedziałek, 13 marca, godz. 18:00

KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka

Wstęp wolny

strefa kobiet marzec

Możliwość komentowania jest wyłączona.