STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Odstresuj się i zacznij żyć

 

O czym to będzie?

 

O tym co nam doskwiera w codziennym życiu i przeszkadza tak bardzo, że nie możemy swobodnie funkcjonować. Stres zabiera nam radość życia, przeszkadza w osiąganiu zamierzonych celów, burzy relacje z innymi a przede wszystkim niszczy nasze zdrowie.

 

Jak to zrobimy?

 

Opowiemy o tym czym tak naprawdę jest stres, skąd się bierze i jak można sobie z nim radzić. Poznasz kilka technik prowadzących do rozładowania stresu i dowiesz się co robić aby dbać o swoje dobre samopoczucie.

 

Jak się przygotować?

 

Przyjdź wygodnie ubrana, tak abyś czuła się swobodnie. Zostaw za sobą wszystko co cię trapi i zanurz się z nami w naszych ćwiczeniach.

 

Spotkanie poprowadzą:

 

Alicja Stankiewicz   – psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?

 

Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.

 

Poniedziałek, 10 kwietnia, godz. 18

Konstanciński Dom Kultury (Hugonówka) ul. Mostowa 15

Wstęp wolny

strefa kobiet_kwiecień

Możliwość komentowania jest wyłączona.