KONKURS „120 LAT TO DOPIERO POCZĄTEK”

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Konstancina-Jeziorny, którzy ukończyli 12 lat do rejestracji w konkursie „120 lat to dopiero początek”. Celem zabawy jest popularyzacja historii oraz promocja miasta w związku z jubileuszem 120 lat istnienia.

Konkurs złożony jest z czterech zadań związanych tematycznie z Konstancinem-Jeziorną. Za rozwiązanie każdego z zadań uczestnik otrzymuje punkty rankingowe. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który  zgromadzi największą liczbę punktów. W przypadku, gdy kilku uczestników będzie miało tę samą liczbę punktów, w trakcie imprezy kończącej konkurs, zostanie rozegrana dogrywka.

Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody!!!

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę grygminne.pl i dokonać rejestracji! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

UWAGA!

Ze względu na prośby osób zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie przedłużony zostaje okres rejestracji uczestników.

Rejestracja będzie trwała do dnia 9 października włącznie. Zmianie ulegają również terminy ogłoszenia treści poszczególnych zadań:

zadanie 1: 9 października,

zadanie 2: 23 października,

zadanie 3: 6 listopada,

zadanie 4: 27 listopada.

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie konkursu i złożenie w Sekretariacie Konstancińskiego Domu Kultury podpisanego oświadczenia.

9

Możliwość komentowania jest wyłączona.