CYRKOWA ORKIESTRA SHOW

 

Widowisko muzyczne dla dzieci, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, lecz także dorosłych.

Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają zatem możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością ucieszy spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z „Madagaskaru”.

Podczas spektaklu muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki, a klauni rozbawią publiczność niemal do łez.

Sobota, 25 listopada, godz. 14.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Bilety 40 i 50 zł 

Sprzedaż biletów

Do nabycia także na:

www.kubilecik.pl

www.ebilet.pl

www.eventim.pl

www.grouponbilety.pl

www.biletin.pl

www.bilety24.pl

 

Cyrkowa-orkiestra-28-09

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.