STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Warsztat – Jedzenie jako zachowanie. Jak zmienić nawyki jedzeniowe?

O czym to będzie?

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zgłaszanym po pierwszym spotkaniu które było w postaci wykładu i wstępu do problematyki na temat zdrowego jedzenia – zapraszam na kolejne stanowiące dopełnienie poprzedniego. Tym razem wspólnie zastanowimy się co robić, aby pomóc sobie w zmianie zachowań na bardziej prozdrowotne.

Jak to zrobimy?

Spotkanie będzie się składało z dwóch części:
warsztatowej: ukierunkowanej na techniki radzenia sobie z naszymi nawykami np. jedzeniowymi oraz
panel dyskusyjny: gdzie będzie miejsce i czas na zadawanie pytań do naszego eksperta

Jak się przygotować?

Bądź otwarta na doświadczanie tego czym będziemy się zajmować. Po prostu przyjdź i dziel się swoimi doświadczeniami.

Spotkanie poprowadzą:

Alicja Stankiewicz   – psycholożka, terapeutka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?
Dorota Wojciechowska – psycholog, psychodietetyk. Zajmuje się Psychologią Zdrowia, w tym psychologią jedzenia i odchudzania, zaburzeń odżywiania, kompulsywnego objadania się oraz profilaktyki uzależnień. Prywatnie: miłośniczka biegania i wędrówek górskich.

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych to miejsce przyjazne wszystkim kobietom, bez względu na wiek, wykształcenie i wykonywany zawód. Spotkania dla pań, które chcą miło i kreatywnie spędzić czas, podzielić się swoimi doświadczeniami, dowiedzieć się i nauczyć czegoś nowego, inspirować się wzajemnie, motywować i wspierać. Każde z comiesięcznych spotkań poświęcone jest innej tematyce.

 

Poniedziałek, 11 grudnia, godz. 18.00

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

WSTĘP WOLNY

strefa kobiet grudzień

Możliwość komentowania jest wyłączona.