STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz?

Motto: „Wszystko jest energią. Absolutnie wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka”

Bez względu na to czy masz jasno określony cel czy też nigdy go nie wyznaczyłaś, nadchodzi taki moment, aby zrobić Bilans – przegląd przydatnych i zbytecznych zasobów. Z uwagą przyjrzeć się im, docenić pojawienie się ich w naszym życiu. Niektóre zabrać ze sobą w przyszłość, inne odłożyć na specjalną okazję a niektóre (te popsute) wyrzucić do kosza na śmieci. To bardzo ważny moment. Po co? Aby uruchomić właściwą energię – własną oraz wszechświata, taką która będzie działała w naszej sprawie.

W czasie tego krótkiego warsztatu będziemy uruchamiały energię świata. Własną determinację i motywację zapewne niejednokrotnie już wzmacniałyście. Ty razem chcę zaproponować wam trochę wygody i luksusu – niech to czego chcemy zechciało dziać się trochę samo. Niech Kosmos, Los, Bóg, Przeznaczenie pracuje na naszą rzecz.

Jak to zrobimy?

 Dostroimy się do częstotliwości zdarzeń, których pragniemy i potrzebujemy.

Co będziemy robiły?

  • Zrobimy Stop Klatkę dnia 26.02.2018 godz. 18.30
  • Spojrzymy na ten dzień z pozycji metafory
  • Uruchomimy metaforę idealną – wizję
  • Poszukamy synchronizacji z wizją – sesja wizualizacji.

Będziemy rysowały, oglądały obrazki, dzieliły się swoimi historiami, tworzyły wizję, zestrajały się z nią.

Spotkanie poprowadzi:

Urszula Skrok-Kuczera – coach i trener biznesu. Specjalista w holistycznym podejściu do rozwoju człowieka i organizacji.  Jej domeną jest praca nad efektywnością osób i organizacji.

Jej motto: ”Nie można nauczyć człowieka niczego, można tylko pomóc odnaleźć mu to w nim samym” (Galileusz) – Nie dawać rozwiązań, ale ich szukać. Wspólnie. Spoglądać przez okno możliwości.

Poniedziałek, 26 lutego, godz. 18

KDK Hugonówka

Wstęp wolny

strefa-kobiet-luty

Możliwość komentowania jest wyłączona.