STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Improwizuj – czyli świadomie akceptuj otaczającą Cię rzeczywistość.

O czym to będzie?

Impro to filozofia życia. Trening to pozornie proste zabawy działające na wyobraźnię i otwierające horyzonty myślenia, trudno opisać. W praktyce Impro broni się samo. 

 

Jak to zrobimy? Jak się przygotować?
Załóż wygodne ubranie sportowe i przyjdź. Razem nauczymy się wychodzić z naszej strefy komfortu w bezpieczny , kończący się salwami śmiechu sposób. Uśmiechniesz się sama do siebie. Uniwersalne , oryginalne , niepowtarzalne, impro – bądź w życiu tu i teraz.

 

Spotkanie poprowadzi:
Katarzyna Michalska – aktorka, absolwentka słynnej „Filmówki” w Łodzi pod opieką Jana Machulskiego.  Jest „Matką Założycielską” pierwszej zawodowej grupy impro w Polsce – Teatru Improv AB OVO. Od 7 lat organizatorka festiwalu 321IMPRO w Konstancinie.  Razem z kolegami z zespołu stworzyła przestrzeń Warsztatyimproabovo, na których regularnie uczy improwizacji w Warszawie, zapraszając na zajęcia aktorów, młodzież, dorosłych amatorów, oraz biznes. Jesienią tego roku znalazła się w złotej dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza, zostając laureatką tego prestiżowego konkursu. Prywatnie jest żoną muzyka oraz mamą 2 nastoletnich dzieci.

 

Poniedziałek, 9 kwietnia, godz. 18

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Wstęp wolny

strefa kobiet kwiecień2

Możliwość komentowania jest wyłączona.