ART PARK- WARSZTATY FILMOWE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty filmowe w ramach projektu Art Park realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2018.
Jeśli chcesz się nauczyć jak nakręcić film smartphonem, kamerą, aparatem zapraszamy do udziału w warsztatach, która są przeznaczone dla każdego, kto chce poznać podstawy nagrywania i montowania filmu.

!!!!!!!Uwaga na warsztaty filmowe jest ograniczona liczba miejsc w związku z tym osoby chętne prosimy o zapisy na adres mailowy:
biuro@konstancinskidomkultury.pl z dopiskiem w temacie: Warsztaty filmowe. !!!!!!!

Warsztaty będą podzielone na 2 części, poniżej szczegóły:

1 dzień (1 lipca, 16.00 – 19.00)
Chętne osoby muszą zgłosić się z dowolnym sprzętem nagrywającym obraz i dźwięk. Mogą to być telefony komórkowe, aparaty z funkcją nagrywania filmów oraz kamery video. Aby szlifować warsztat wprowadzimy pewne ograniczenia: każda osoba będzie mogła zrealizować tylko 10 ujęć do 15 sekund. A każde z nich będzie musiało mieć jasno określony początek, środek i koniec. Nie będziemy nagrywać wywiadów, postaramy się natomiast obserwacyjnie uchwycić klimat lipcowego popołudnia w Parku Zdrojowym.

2 dzień (7 lipca, 16.00 – 19.00)
Drugiego dnia razem usiądziemy do montowania filmu. Wspólnie przyjrzymy się ujęciom i poszukamy w nich historii. Nauczymy się jak odrzucać nawet najpiękniejsze ujęcia, jeśli nie służą one historii którą chcemy opowiedzieć. Wynikiem 3 godzinnej pracy będzie 3 minutowy film, który zostanie opublikowany na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury.

Art Park - plakat

Możliwość komentowania jest wyłączona.