Art Park – warsztaty malarskie

Nowy cykl wakacyjnych warsztatów aktywności twórczej, które odbędą się w Parku Zdrojowym. Sztuka nie musi być elitarna. W nadchodzący weekend zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa na kolejne warsztaty w ramach projektu Art Park. Warsztaty z malarstwa poprowadzi Aleksander Ryszka.

Celem projektu jest integracja, pobudzenie oraz wzmocnienie kreatywności i twórczych umiejętności mieszkańców Konstancina-Jeziorny, kuracjuszy i gości odwiedzających uzdrowisko. Projekt będzie realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2018.

 

UWAGA

Na warsztaty do Aleksandra Ryszki obowiązują zapisy, ponieważ liczba stanowisk jest ograniczona. Na zajęcia zapraszamy osoby powyżej 14 roku życia, zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: biuro@kkonstancinskidomkultury.pl

Wszystkie młodsze dzieci zapraszamy równolegle na warsztaty malarstwa z Pauliną Szewczyk, która poprowadzi zajęcia dla młodszej grupy. Na zajęcia z Pauliną zapraszamy wszystkie dzieci. Zapisy dotyczą tylko warsztatów z Aleksandrem. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Sobota, 4 i 11 sierpnia, godz. 16.00

Konstanciński Dom Kultury, ul.Mostowa 15

udział bezpłatny

Art Park - plakat

Możliwość komentowania jest wyłączona.