KONCERT DLA KAROLINY

Rodzinny Piknik w Parku Zdrojowym

Niedziela, 19 sierpnia, godz. 12.00

Wśród atrakcji będą m.in. dmuchańce, animacje dla dzieci, stoiska z rękodziełem, z ciastami, gra w boule, punkty gastronomiczne, miasteczko ruchu drogowego, strefa fitness i sportowa przygotowana przez kluby z Konstancina-Jeziorny, licytacje przedmiotów, występ iluzjonisty oraz pokaz motocyklistów.

Koncert w amfiteatrze

Niedziela, 19 sierpnia, godz. 15.00

W koncercie wezmą udział Tomasz Steciuk, Nula Stankiewicz oraz Karina Mrówka, Bez Cienia Ciszy, Kolorofonia, Hamski Bruk, Paborowski, Teraz i TU, HLA 4transplant.

Koncert zwieńczy występ doskonałej wokalistki Renaty Przemyk (ok. godz. 20).

Koncert charytatywny

Przedstawiamy Wam Karolinę. Ma 38 lat. 2 wspaniałych synów. Pierwszego z nich urodziła jeszcze przed maturą, a pod koniec 2014 roku pojawił się na świecie Jaś, który wypełnił dom radością.
Nie zawsze było różowo, ale dzięki ciężkiej pracy, licznym wyrzeczeniom i niestety kosztem zdrowia, udało Jej się osiągnąć to, o czym zawsze marzyła, szczęśliwą rodzinę i dom. I nagle TEN wyrok…
Zaczęło się niewinnie od spadającego z nogi kapcia. Był marzec 2018. Niedowład w nodze zaczął się pogłębiać, spowodował utykanie. Zaczęła szukać przyczyny. Okazało się, że za niedowład odpowiedzialny jest guz. Skierowanie na biopsję, oczekiwanie, wynik. Glejak. Gwiaździak anaplastyczny III stopnia złośliwości, nieoperacyjny. W takim przypadku rokowania są niekorzystne.
Teraz Karolina robi wszystko, by pokonać chorobę. Musi natychmiast podjąć leczenie. Chce spróbować immunoterapii, oraz metody Nanotherm w Berlinie, a także innych dostępnych za granicą możliwości. Niestety nie maśrodków na ich sfinansowanie. Wszystkie konsultacje są kosztowne. Czasu jest niewiele. Guz rośnie i każdego dnia odbiera Jej czas na ziemii.
Karolina nie zamierza się poddawać, chce nadal pracować, żyć dla rodziny.
Nigdy nie była obojętnana ludzką krzywdę, zawsze pomagała innym. Teraz liczy na naszą pomoc.
W ten jeden dzień zbierzmy się i zagrajmy dla Karoliny. Jak Nula Stankiewicz, która o 16.00 zagra w amfiteatrze Parku Zdrojowego piosenki Jonasza Kofty. Lecz pomóc może każdy z Was. Kto chce wziąć udział w charytatywnym koncercie i pikniku może się do nas zgłosić. Czekamy na Was pod adresem mailowym agryglicka@konstancinskidomkultury.pl i numerem telefonu 22.484 20 21.

Pomóc Karolinie można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1630 pomoc dla Karoliny Marcinkowskiej”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Karolina:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: “1630 Help for Karolina Marcinkowska”

 

Żeby pomóc Karolinie nie trzeba czekać do 19 sierpnia. Już dziś można wpłacać pieniądze  Informacje o Karolinie wraz z możliwością przelewów internetowych znajdują się na stronie https://www.kawalek-nieba.pl/karolina-marcinkowska/

Renata Przemyk

Renata Przemyk jest niezwykłą artystką, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

PLAKAT KAROLINA OST_16.30

Gramy dla Karoliny - ulotka

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.