MUSIC IMPRO SHOW

Tradycyjnie Festiwal zamknie muzyczne show. Tornado pomysłów, wulkaniczne wybuchy spontaniczności w towarzystwie entuzjastycznie uwalnianych dźwięków. Tego nie odważy się pokazać żadna stacja telewizyjna, rozrywka inna niż wszystkie. To wy, droga publiczności zdecydujecie co, jak i o czym zaśpiewają artyści. A na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy. Joanna Kołaczkowska, jedna z największych osobowości kabaretu, od kilku lat stała gwiazda lśniąca na naszej festiwalowej scenie, gotowa na wszelkie wyzwania. Niezwykle charyzmatyczna aktorka kabaretu Hrabi, Dorin Owens ze Spadkobierców, potrafi zagrać wszystko, co nie raz już potwierdziła na naszej scenie. Obok niej ulubieniec narodowy Kacper Kuszewski. Znakomity polski aktor teatralny, filmowy, dubbingowy i serialowy oraz wokalista i tancerz. Zdradził nam, że trochę się „boi” ale jest jakaś moc i siła, która kazała mu zgodzić się na udział w Music Impro Show. Nie inaczej było z doskonałą aktorką i wokalistką Anią Czartoryską-Niemczycką. Niech was nie zwiedzie jej wizerunkowa delikatność, elegancja i opanowanie. Pod tym płaszczem kryją się niezwykłe pokłady dziecięcej kreatywności, luzu i miłości do muzyki.

Impro (6)

Na pokładzie muzycznego wehikułu nie zabraknie również Agnieszki Bajer, Michała Głowackiego aktorów Teatru AB OVO, których pojawienie się na scenie podnosi poziom endorfin poza wszelkie normy. Nie ma jazzu bez improwizacji, nie może więc być improwizacji bez jazzu stąd udział w show doskonałych jazzmanów: Rafał Stępień (piano), Andrzej Gondek (gitara), Seb Stanny (saksofon), Marcin Jadach (bas), Fryderyk Młynarski (perkusja), a także aktor i pianista Kabaretu Hrabi Łukasz Pietsch. Na scenie więc zabrzmią entuzjastyczne, rozochocone pędem uwolnienia dźwięki, a to wszystko pod czujnym okiem i uchem prowodyrki całego zamieszania, dyrektor artystycznej festiwalu Katarzyny Michalskiej.

Niedziela, 26 sierpnia, godz. 20.30

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Bilety 60 zł Kup bilet

Więcej informacji na stronie festiwalu 321impo.pl

Sprzedaż biletów

Zniżki:
Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów:

  • Karta Dużej Rodziny
  • Karta Mieszkańca
  • Dla Seniorów 15%   

KDK informuje, że przy zakupie karnetów obejmujących wszystkie wydarzenia Festwialu 321 IMPRO, nie obowiązują następujące zniżki:

  • Karta Dużej Rodziny
  • Karta Mieszkańca
  • Dla Seniorów 15%   

kolaczkowska PLAKAT

Możliwość komentowania jest wyłączona.