EDUKACJA KULTURALNA – SEZON 18/19

KULTURA/EDUKACJA/ZABAWA

Harmonogram, Cennik, Regulamin zajęć oraz Karta uczestnictwa dostępne są TUTAJ

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zajęć.

SEKCJE/ZAJĘCIA w KDK:

PLASTYCZNA – w ramach tej sekcji odbywają się zajęcia z Plastyki dla dzieci w wieku 5-7 lat, Nauki rysunku dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz Rzeźby (małe formy)  dla dzieci i dorosłych.

Instruktorzy: Ewa Panasiuk (plastyka, nauka rysunku); Marek Łukasik (rzeźba)

TANECZNA –  zajęcia z tańca klasycznego oraz jazzowego dla dzieci. Podział na grupy uwzględnia wiek oraz poziom zaawansowania uczestników.

Instruktor –Debora Łojko

MUZYCZNA – w ramach tej sekcji odbywają się zajęcia indywidulane z nauki gry na instrumentach: gitara, keyboard, akordeon. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają  45 min.

Instruktorzy: Darek Kwiatkowski, Wojtek Stec (gitara); Roman Rodowski (keyboard, akordeon)

TEATRALNA – w KDK działają cztery grupy teatralne: Teatrzaki, Za drzwiami, Miniatura oraz ad rem (grupa dorosłych)

Instruktor – Ewa Cielesz

A także zajęcia:

ARTETERAPIA – zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-8 lat, które pomagają uzewnętrznić emocje, pragnienia, myśli. Wykorzystując różne rodzaje sztuki pomagają w harmonijnym rozwoju i kształtowaniu osobowości.

Instruktor –Paulina Szewczyk.

LOGORYTMIKA – zajęcia będące połączeniem ćwiczeń ruchowych, słowno-ruchowych, rytmicznych i melodycznych dla dzieci w wieku 4-5 i 6-7 lat.

Instruktor- Małgorzata Moskalewicz

TKACTWO – NOWE ZAJĘCIA – warsztaty z tkactwa artystycznego skierowane do dzieci i dorosłych, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości poszczególnych uczestników, zawierające w sobie wszystkie elementy niezbędne do tworzenia tkaniny (projektowanie, nauka technik tkackich, dostęp do ram tkackich, osnowy, wątku).

Instruktor –Marta Wieremiejuk-Łęcka

MODULACJAgrupa muzyczna, będąca syntezą doświadczenia scenicznego muzyków oraz entuzjazmu i zapału grupy młodych wokalistów z Konstancina i okolic. Różnorodny repertuar, od kolęd i pastorałek po covery znanych popowo-rockowych przebojów.

Prowadzący- Bartosz Jaworski

KONSTANCIŃSKI CHÓR KAMERALNY – czterogłosowy chór mieszany, repertuar obejmuje kompozycje różnych stylów i epok, od utworów ludowych po kompozycje sakralne i rozrywkowe.

Prowadzący- Piotr Stawarski

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO – zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Instruktor – Artur Turoski

TAŃCE ŚWIATA DLA SENIORÓW – program zajęć obejmuje naukę tańców towarzyskich, latino oraz tańców narodowych z Europy. Zajęcia solo z możliwością zastosowania kroków w parach.

Instruktor – Ewa Kolk

CHÓRY i ZESPOŁY SENIORÓW– Jarzębina Czerwona, Łurzycanki, Pogodna Jesień, Majtki Pana Kapitana, Cantabile.

WARSZTATY RODZINNE – to czas na zabawę i współpracę. Podczas zajęć zachęcamy do twórczych zadań, pomagamy rozwijać talenty ale przede wszystkich spędzamy wspólnie czas. Zależy nam, aby w warsztatach brały udział całe rodziny. Udostępniamy materiały, za każdym razem robimy coś innego.

Instruktor- Jola Łaba, Anna Cuch

ZAROWKA 2

Możliwość komentowania jest wyłączona.