STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Modnie być sobą – spotkanie z osobistą stylistką

O czym to będzie?

Po przejrzeniu ponad pół tysiąca szaf Polek (i nie tylko), przeprowadzeniu wielu warsztatów i szkoleń, „muszę” ponownie podzielić się wnioskami, a jeszcze bardziej potrenować z Wami JAK ORGANIZOWAĆ ZAWARTOŚĆ SZAFY 🙂 Tak, by cieszyła oko i dawała satysfakcję. To zajęcia dla kobiet, które chcą zacząć bardziej świadomie dobierać ubrania, poznać sposoby na tworzenie zestawów zgodnych z tym kim są i sporo wiedzy o tym co, gdzie i jak kupować. Będziemy trenować na ubraniach polskich marek oraz na tym co ze sobą przyniesiecie.

Jedna z uczestniczek takiego spotkania napisała mi, że to więcej niż analiza kolorystyczna i określenie sylwetki. I ja się z tym zgadzam:) Dzielę się swoim podejściem do mody, ciała i inwestowania w jakość.

Jak to zrobimy?

Każda z uczestniczek może przynieść ze sobą kilka rzeczy, np. do 3 sztuk, żeby je ewentualnie skonsultować i użyć do tworzenia zestawu.

Jak się przygotować?

Przyjść z chęcią udziału, otwartością na doświadczenie i wzajemne interakcje.

Spotkanie poprowadzi:

Karolina Wieczorek – osobista stylistka, której gwiazdami są jej klientki. Edukuje w zakresie mody i tworzenia zestawów służących ich właścicielom każdego dnia. Przegląda garderoby, doradza w zakupach, prowadzi warsztaty i szkolenia dla kobiet oraz mężczyzn. Twierdzi, że budowanie swojego stylu jest procesem, a w szafach mają być wyłącznie ubrania, które na nas zasługują. Pasjonatka psychologii humanistycznej  i czerpania z różnych źródeł

 

Alicja Stankiewicz,

psycholog, trenerka, coach,

gospodyni i pomysłodawczyni

Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych.

Poniedziałek, 3 grudnia, godz. 18.00

Konstanciński Dom Kultury, ul.Mostowa 15

 Wstęp wolny

strefa

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.