STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Co możemy zrobić, aby nasze życie było zdrowsze, dłuższe i szczęśliwsze

 

O czym to będzie?
Kiedy los poskąpił ludziom dobrego zdrowia, niektórzy robią wszystko co w ich mocy, żeby to zdrowie poprawić. Troska o zdrowie, zdrowe żywienie i wszystko co ze zdrowym stylem życia związane, staje się ich pasją. Tak też było w moim przypadku. W momencie, w którym odnalazłam sposób na to, jak można poprawić własne zdrowie i jak można pozytywnie wpłynąć na swoje życie, postanowiłam dzielić się tą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

 

Jak to zrobimy?
Myślą przewodnią naszego spotkania będzie to, jak opóźnić proces starzenia się. Opowiem jak zmieniać nasze życie, aby stało się ono dłuższe, szczęśliwsze i bardziej spełnione. Niemożliwe jest zatrzymanie upływającego czasu. Możliwe jest jednak to, aby naturalnie zachodzące w nas wraz z naszym wiekiem zmiany, postępowały wolniej. Bardzo wiele na ten temat mówi medycyna. Wiele badań naukowych prowadzonych w ostatnim czasie jest ukierunkowanych na długowieczność. Często wdrażanie tej wiedzy odbywa się bez nakładu gigantycznych środków finansowych. Tym właśnie doświadczeniem chciałabym się z Wami podzielić. Chcę opowiedzieć o tym, co sama zauważyłam, że działa, a co mniej a istotą mojej prezentacji będzie też to, co jest warte wdrożenia w każdym przypadku. Nie mogę się doczekać Waszych relacji i doświadczeń, co pomaga Wam w utrzymaniu świetnej formy.

Jak się przygotować?
Przyjść z chęcią udziału, otwartością na doświadczenie i wzajemne interakcje.

 

Spotkanie poprowadzi: 
Joanna Morzuchowska – dietetyczka, ukończyła Dietetykę w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień spotyka się prywatnie z osobami, które są zdeterminowane aby poprawić swoje zdrowie poprzez zmianę sposobu odżywiania i stylu życia. Prowadzi również warsztaty pieczenia i gotowania oraz prezentacje, w których podejmuję temat zdrowego stylu życia.

Alicja Stankiewicz, 
psycholog, trenerka, coach, 
gospodyni i pomysłodawczyni 

Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych

Poniedziałek, 17 grudnia, godz. 18.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Wstęp wolny

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych

Możliwość komentowania jest wyłączona.