EDUKACJA KULTURALNA

Nowy sezon kulturalny sekcji KDK 2016/2017

Zapisy na nowy sezon rozpoczynamy 1 września (czwartek) o godz. 12:00.  Zapisu na zajęcia można dokonać osobiście lub telefonicznie (zgłoszeń mailowych  nie przyjmujemy).

Harmonogram zajęć zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej pod koniec sierpnia.

W dniach 22 – 30 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia kontynuacji zajęć w godzinach 10.00-18.00 w KDK ul. Mostowa 15.

Dzień Otwarty KDK – 10 września 2016r., godz. 15.00-18.00.

W programie: warsztaty plastyczne, rzeźbiarskie, muzyczne, etnograficzne, Koncert w Altanie. Zapisy się na zajęcia, spotkania z instruktorami, a ponadto: leżaki, modele latające, planszówki, food trucki.

Miejsce – KDK, ul. Mostowa 15, park koło Hugonówki

Szczegóły na plakatach.

Każdy z nas jest inny, dlatego w KDK staramy się rozwijać naszą ofertę edukacyjną i dostosowywać ją do potrzeb mieszkańców. Chcielibyśmy, aby pośród szerokiego wachlarza zajęć, warsztatów, kursów i klubów tematycznych każdy znalazł coś dla siebie. W celu podnoszenia jakości zajęć zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i współpracowników, którzy w przystępny i przyjazny sposób przybliżą uczestnikom nawet najbardziej skomplikowane kwestie. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładkach poświęconych konkretnym sekcjom. Czekamy również na wszelkie sugestie: jeśli w naszym programie nie ma tego, co Was interesuje, powiedzcie nam o tym.