Kulturalne Lato z KDK 2019

Kulturalne Lato z KDK 2019 to jedna wielka PRZYGODA. Przygoda w Hugonówce, w parku, w Manufakturze Cukierków i wymagającym sprawności fizycznej Warrior Parku.

Podczas muzycznych, artystycznych i plastycznych warsztatów dzieci wykonały wiele prac zbiorowych i indywidualnych. Większość tych ostatnich znalazła się w albumie, który każdy uczestnik akcji zrobił samodzielnie metodą scrapbookingu. Uczyliśmy się też piosenek, oczywiście takich o przygodzie, a na warsztatach teatralnych, każdy mógł poczuć się aktorem i na scenie wcielić się w wymyśloną przez siebie postać. Gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu pozwalały rozładować drzemiąca w każdym energię. Obejrzeliśmy także dwa filmy –Sing oraz Vaianę, tym razem w sali multimedialnej, ale za to na leżakach.

Mamy nadzieję, że nasza akcja to dobry początek wakacji i życzymy wszystkim uczestnikom kolejnych niezapomnianych przygód.  Tak się bawiliśmy …