Newsletter

Serdecznie zapraszamy do zapisania się w naszym newsletterze, aby otrzymywać informacje o nowościach
Imię/nazwa
E-mail
Możesz także zarejstrować się do grupy z listy:
historia
koncerty
imprezy dla dzieci
imprezy plenerowe
film
warsztaty
Newsletter KDK
teatr
książka
taniec
fotografia
wystawy
Aby wypisać się z newslettera należy kliknąć link znajdujący się na dole każdego mail'a z news'em.

Zapisując się do newslettera KDK wyrażam zgodę na przesyłanie przez Konstanciński Dom Kultury informacji kulturalnych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Klauzula informująca o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 25 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Konstanciński Dom Kultury z siedzibą w Konstancinie – Jeziornie (05-520), ul. Jaworskiego 18,,

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu usług KDKi i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

5. Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt. 7 Ustawy o ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację, jak również – na podstawie art. 32 ust. 1 pkt. 8 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania ich innemu administratorowi danych.