WYNIKI KONKURSU „Gra o Konstancin”

(1) gra o konstanin slajd22 listopada 2017 w Konstancińskim Domu Kultury rozegrany został konkurs Gra o Konstancin. Organizatorem konkursy był Konstanciński Dom Kultury, a inspiracją do zorganizowania konkursu była przypadająca w bieżącym roku 120. rocznica powstania Konstancina oraz 100. rocznica Uzdrowiska Konstancin. Konkurs honorowym patronatem objął burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna pan Kazimierz Jańczuk. Nagrody ufundowali: Gmina Konstancin-Jeziorna, organizator Konstanciński Dom Kultury oraz Eva Park, który przekazał wejściówki na basen.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursy czuwało jury w składzie:

• Edyta Markiewicz-Brzozowska
  • Elżbieta Piskorska
  • Adam Zyszczyk

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z trzech szkół z terenu naszej gminy: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 6.

W związku z faktem, że w kategorii A (klasy IV-VI szkoły podstawowej) zgłosiły się tylko dwie drużyny rozegrano w tej kategorii od razu finał. W kategorii B – klasy VII oraz klasy gimnazjalne – zgłosiły się 3 drużyny i finał został poprzedzony eliminacjami, które wyłoniły dwie drużyny finałowe.

Wyniki konkursu Gra o Konstancin

Kategoria A (klasy IV-VI)

I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie:

• Miłosz Wołos – kl. 4c
  • Antoni Cymerman – kl. 6b
  • Weronika Głowacka – kl. 6b

W tej kategorii brała też udział drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6. Tworzyli ją: Michał Słaby (kl.6), Julia Rygalska (kl.6), Olaf Płusa  (kl.4)

Kategoria B (klasy VII oraz klasy gimnazjalne)

I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie:

• Gabriela Głowacka – 2bg
  • Klaudia Wojciechowska – 3bg
  • Zuzanna Kordas – 3bg

Finalistami w tej kategorii byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1: Mikołaj Ammol (kl.7), Aleksander Elwart (kl. 7) i Jacek Podrucki (3 gim). Ponadto udział wzięli  uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6: Viktoria Gołębiowska  (kl.7), Mateusz Burakowski (kl.7), Szymon Bogdan (kl.7).

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca były słuchawki bezprzewodowe. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy oraz nagrody rzeczowe: Power bank, przewodnik Kalejdoskop Konstancina, wejściówki na basen do Eva Parku oraz drobne gadżety.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie uczniów do konkursu również bardzo dziękujemy. Dziękujemy także uczniom, którzy kibicowali drużynom podczas konkursu.