GRUPA TEATRALNA „AD REM”

Zespół AD REM to grupa dorosłych aktorów-amatorów powstała w 2012 r.  Przygotowali już cztery premiery: Koniec świata, Piwo gratis, Wino porzeczkowe oraz Wybuch i z powodzeniem zaprezentowali je konstancińskiej publiczności. Jak mówią członkowie grupy „chwile spędzone na warsztatach i próbach w gronie ludzi pełnych pasji i zapału do nowych wyzwań, pozwalają na oderwanie się od szarej codzienności, wzbogacenie własnej osobowości i spełnienie marzenia – bycia kimś innym – co daje tworzenie kreacji aktorskiej.”

Spotkania prowadzi Ewa Cielesz – absolwentka studiów podyplomowych PWST w Krakowie, ze specjalizacją Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego – Wydział Historyczny i Pedagogiczny. Autorka utworów scenicznych, bajek, poezji dla dzieci i dla dorosłych. Opublikowała m.in. Dla was dzieciaki, Skarby z szuflady, Sentymenty, Między jasnością i czernią oraz powieść Niskie drzew.

Aktorzy spotykają się na deskach naszej sceny w poniedziałki o godzinie 20.00.